Frutaria
Breaking NewsDid you know?Trending News

28 Korrik- Ekspres Horoskopi

Dashi: Punët kreative do të shkojnë mirë për ju sot, pra nëse doni ta filloni ndonjë projekt të ri, sot është ditë e mirë për ta bërë.

 

Demi: Ka gjasa se dikush nga të afërmit do të sillet më ndryshe këto ditë, por kjo do të kalojë lehtë për sa kohë se komunikoni haptas.

Binjakët: Sot mos ia vërni veshin fjalëve të tjerëve, dhe mos i lejoni këto të ndikojnë në ditën e sotme.

 

Gaforrja: Ka gjasa se do të fitoni para këtë javë, por mos i shpenzoni pa menduar! Ndonjëherë, kursimi është alternativë më e mirë.

 

Luani: Mësohuni mos të lëshoni pe, sidomos aty ku kompromitohet puna juaj. Mos i leni gjërat e panevojshme ta pengojnë qëllimin tuaj.

 

Virgjëresha: Disponimi me të cilin silleni sot do ta ndikojë disponimin gjatë tërë javës. Pra, mundohuni të niseni me mendim pozitiv.

 

Peshorja: Rrini mendjehapur, sepse ka gjasa se do të përjetoni diçka gjatë kësaj jave që do t’ju befasojë.

 

Akrepi: Keni gjasa shumë të mira për sukses: por mos i lejoni gabimet e vogla dhe padurimin të ndikojnë keq.

 

Shigjetari: Kujdesuni të mos kaloni nëpër ekstreme: praktikoni mesataren dhe moderimin në gjërat që bëni këtë javë.

 

Bricjapi: Jini gati të ballafaqoheni me shumë lloje ndodhish: do t’i kaloni lehtë për sa kohë iu jipni vëmendje rrethanave tuaja.

 

Ujori: Mos bini në provokime të njerëzve që mund të sillen me arrogancë- ka gjasa që thjesht po kërkojnë reagim nga ju.

 

Peshqit: Nuk keni nevojë të ndryshoni diçka që ka funksionuar mirë në të kaluarën për ju: disa rutina janë për të mirën tuaj.

Shfaq më shumë

Artikuj të ngjajshëm

Back to top button