Frutaria
Breaking NewsLifestyle/ FashionTrending News

Beyoncé mahnit fansat me koleksionin e ri me Adidas

Këngëtarja me famë botërore Beyoncé (emri i vërtetë Beyoncé Knowles) është e njohur përveç muzikës, edhe për bashkëpunimet me brandet më të mësha botërore. Kësaj here, linja e saj e modës Ivy Park sapo ka lansuar bashkëpunim me brendin ikonik të veshjeve sportive Adidas.

Koleksioni, i titulluar ‘Ivy Park x Adidas Drip 2’, përfshin ngjyra të ndezura dhe veshje sportive. Shihni fotot e postuara nga vetë ylli Beyoncé në platformën Instagram më poshtë.

https://www.instagram.com/p/CG7aaZ9jlvw/?utm_source=ig_web_copy_link

 

https://www.instagram.com/p/CG6js_1Hwx2/?utm_source=ig_web_copy_link

 

https://www.instagram.com/tv/CGpm8blgnbO/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

Shfaq më shumë

Artikuj të ngjajshëm

Back to top button