Frutaria
Lifestyle/ FashionWorld

Mike Tyson rikthehet me një video të egër nga stërvitjet

Mike Tyson ka ndarë një video të ashpër nga stërvitjet, ku ai i tregon botës “I’m Back” (unë jam kthyer).

53-vjeçari ish-kampion botëror tregoi fizikun e tij mbresëlënës, shpejtësinë dhe fuqinë e tij ndërsa stërvitet përkrah trajnerit të Muay Thai, Rafael Cordeiro. Iron Mike nuk ka qenë në ring të boksit profesionalisht për 15 vite. 

Shfaq më shumë

Artikuj të ngjajshëm

Back to top button