Frutaria
Life StyleTrending News

Protagonisti Tom Holland e konfirmon ‘Spider-Man 3’

Aktori Britanez Tom Holland ka konfirmuar se xhirimet dhe planifikimet janë duke filluar për Spider-Man 3. Edhe kësaj here, ai do ta rikthejë rolin e protagonistit Peter Parkar në vazhdimin e shumëpritur.

Holland është i njohur për rolin e Spider-Man në shumë filma të kompanisë Marvel si Avengers: Infinity War dhe Endgame. Lajmin për vazhdimin e ri e dha përmes platformës Instagram Stories, duke thënë “Okej, sapo ateruam në Atlanta, dhe…është koha për Spider-Man 3! Shkojmë!”.

Në Spider-Man 3, pjesë e personazheve do të jetë edhe Doctor Strange, i luajtur nga Benedict Cumberbatch, dhe Electro i luajtur nga Jamie Foxx.

Shfaq më shumë

Artikuj të ngjajshëm

Back to top button