Frutaria
Breaking NewsMarketing ContentTrending News

Rihanna lanson koleksionin e parë “Savage X Fenty Pride”

Rihanna po fillon Muajin e Krenarisë me pak zhurmë.

Marka e të brendshmeve e yllit, Savage X Fenty, lansoi koleksionin e parë të Krenarisë të martën, së bashku me një fushatë shoqëruese.

“Krenaria është e gjitha për të vlerësuar veten tënde autentike”, tha Rihanna në një deklaratë. “Unë jam shumë e ngazëllyer për këtë koleksion dhe dashurinë e mbështetjen e treguar për komunitetin LGBTQIA +, i cili përfshin kaq shumë klientë, anëtarë të ekipit dhe fansa tanë”.

Shtatorin e kaluar, Savage X Fenty – e cila tani vlerësohet me më shumë se 1 miliard dollarë – njoftoi një zgjerim në veshjet për burra.

Fushata e Krenarisë e mbushur me yje e markës përmban çiftin model Ahmad Kanu dhe Rahquise Bowen, artisten Aya Brown, modelin dhe valltarin me madhësi Dexter Mayfield, yllin e “RuPaul’s Drag Race” Gigi Goode dhe më shumë.

I disponueshëm në madhësi nga XS deri në 3X, koleksioni përfshin setra, të brendshme seksi, bluzë të shkurtër, çorape dhe madje edhe një kamxhik. Çmimet variojnë nga 16,95 dollarë deri në 69,95 dollarë, me blerjet nga linja që mbështesin organizatat LGBTQ +.

Koleksioni dhe fushata janë vetëm fillimi i festimeve të Muajit të Krenarisë nga Rihanna; Savage X Fenty do të organizojë gjithashtu një festë virtuale të Krenarisë në fund të qershorit. 

 

Shfaq më shumë

Artikuj të ngjajshëm

Back to top button