Frutaria
FoodsTrending News

SHPEJTË DHE SHIJSHËM ju sjellë Kinder Country Cake, perfekte edhe për dhuratë

Njëra ndër faqet më të mira të ushqimit “Shpejtë dhe Shijshëm” e cila kryesisht promovon ushqim i cili lehtësisht mund të gatuhet në kushte shtëpie, kësaj rradhe sjellë Kinder Country Cake. Një ëmbëlsirë përplot shije, dhe jo aq e ëmbël sa do të mund t’a paramendoni prej pamjes.

Kinder Country Cake, është shumë e përshtatshme edhe si dhuratë, meqë pamja e saj i jep hapësirë kreativitetit dhe imagjinatës suaj për një dhuratë të përkryer.

Shpejtë dhe Shijshëm vjen nga Ida Fetiu.

Ndiqni faqen për më shumë receta ditore: 

View this post on Instagram

KINDER COUNTRY CAKE 🍰 ❤️🍰❤️🍰 10 minuta pune e shume shije🥰 Torte me te shijshme nuk besoj qe keni provu😍! Perberesit: Fluska orizi 🍚 Qumesht i kondenzuar (i nxehte)🥛 Xhelatine pluhur Krem djathi Krem qumeshti Cokollate e zeze & cokollate me qumesht mix Kinder Country Proceduren e pergatitjes e keni ne video❤️ Pas pergatitjes, vendoset ne frigorifer rreth 1 ore. Mos e leni pa e provu😋! #kindercountry #kinder #chocolate #lecker❤schmecker #cheesecake #cakedecorating #cakeofinstagram #cakestagram #recipes #soyummy #delicious #yummy😋😋 #yummyfood #delicious #foodie #foodnetwork #foodiesofinstagram #foodies #cakecakecake #chocolatecake #ricecakes #cakeideas #instacake #foodblogger #foodblog #cakelover #cheesecake #cheesecakefactory #kinderbueno #lecker #delicious #deliciousfood #sweet

A post shared by Shpejt dhe Shijshëm (@shpejt_dhe_shijshem) on

Shfaq më shumë

Artikuj të ngjajshëm

Back to top button