Frutaria
Breaking NewsLifestyle/ FashionTrending News

Stili i jaknes më në trend për Dimrin 2020

Teksa moti ka sjellur ulje të temperaturave dhe stina e dimrit po afrohet, kanë filluar të dalin trendet për vitin 2020. Njëra nga këto është xhaketa e dimrit e njohur si ‘puffer jacket’, e cila ka dizajn të fryer dhe kryesisht shitet në shumë ngjyra. Shumë brende si Stella McCartney, Marks & Spencer, dhe Guess e kanë përfshirë atë në koleksionet e tyre dimërore. Shihni fotot në vijim.

Shfaq më shumë

Artikuj të ngjajshëm

Back to top button