Frutaria
Breaking NewsLajmeTrending News

Vlora International Airport shpalos identitetin vizuel

Me rastin e fillimit të ndërtimit të Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës, sot në Ditën e Flamurit u shpalos identiteti visual i këtij projekti madhështor.

Zero Pozitive, agjencia më e madhe e marketingut në regjion, u përzgjodh si partner për këtë punë me përgjegjësi dhe nder të madh.

Agjencia Zero Pozitive me shumë krenari shpalosi fillimin e punës së saj në këtë projekt, duke cekur se ky është vetëm hapi i parë drejt bashkëpunimit afatgjatë.

Zero Pozitive shprehu mirënjohjen e thellë për Behgjet Pacollin dhe ekipin e tij, që ia besoi këtë detyrë të privilegjuar.

Urime Vlorë aeroportin e ri, e gëzofshim të gjithë!
Urime Dita e Flamurit!

Web: http://zeropozitive.com
Facebook: http://facebook.com/zeropozitiveworldwide
Instagram: http://instagram.com/zeropozitiveworldwide

Shfaq më shumë

Artikuj të ngjajshëm

Back to top button