Made in Kosova

  MadeinKosova është platformë që ka për qëllim nxitjen dhe ofrimin e lajmeve pozitive dhe trendeve që lidhin audiencën tonë me pasionet e tyre.

  IPKO Testimonials

  Personazhe të cilët kanë ndikim pozitiv në shoqërinë tonë, na flasin për përvojat e tyre me shërbimet e IPKO.

  Kudo që shkova, Princin e takova!

  Prince Kafe Turke është pjesë e përditshmërisë sonë.
   Lajme

   Malala, ylli i ri i kopertinës së ‘Vogue’

   Malala Yousafzai, aktivistja pakistaneze e cila u qëllua nga talebanët pasi bëri fushatë për arsimimin e vajzave, është ylli i…
   Breaking News

   Kreacionet e Vjollca Llapashticës në ballinë të revistës së modës Harper‘s Bazaar

   Disenjatorja Vjollca Llapashtica, gjatë kësaj kohe ka prodhuar disa kreacione- kryesisht fustane, për tregun e jashtëm ndërkombëtar, të cilat janë…
   Back to top button